Ospravedlňujeme sa, ale stránka spoločnosti TATRY EVENT s.r.o. je momentálne v rekonštrukcii.

Pre získanie informácií o aktuálnej ponuke alebo v prípade dopytu na konkrétne služby/produkty kontaktujte:
Ľubomír Urban 0905 560 517 alebo info@tatryevent.sk.

Ďakujeme za pochopenie.

Služby +

Event Bar Catering

Zažite s nami nezabudnuteľnú coktailovú atmosféru na vašom evente alebo párty. Príprava coktailov výlučne z čerstvých sezónnych surovín, ovocia, bylín a korenín, vlastnoručne vyrobených biosirupov a prémiových destilátov. Pojazdné bary s barmanmi, barovým inventárom a barovým sklom, exteriérové bary, škola miešania, kde sa hostia učia na mieste miešať známe koktaily za asistencie profi barmana, súkromná ochutnávka a prezentácia prémiových alkoholov - gin, vodka, rum, tequila, whisky, cognac, cigary. A hlavne - Barmanská šou.

Viac

Ubytovanie

Pokiaľ potrebujete zabezpečiť v regióne Liptov v súvislosti s vaším eventom (firemka, svadba, seminár, kongres a pod.) ubytovanie pre vašich klientov a partnerov sme vám k dispozícii. Ako lokálna agentúra máme kontakty a dobré vzťahy s mnohými miestnymi hotelmi, penziónmi, s ktorými zároveň aj spolupracujeme čím vám môžeme byť nápomocní a ušetríme vám čas a starosti s riešením tohto problému.

Viac

Funfoto

Veľkej obľube sa teší zábavné a spomienkové fotenie na svadbách, firemkách, oslavách, večierkoch alebo rôznych iných eventoch. V ponuke je Fotobúdka, ktorá vám umožní aj priamu tlač fotografií na pripojenej tlačiarni s možnosťou preposlania záberov na mail alebo facebook. Novinkou je iný typ fotenia (retro) s použitím fotoaparátu FUJI INSTAX, z ktorého vylezú priamo fotky veľkosti 11x8 cm hneď po odfotení. Tento druhý spôsob je cenovo dostupnejší, jednoduchší a flexibilnejší. Obidva spôsoby fotenia vieme doplniť tématickou fotostenou so zvoleným pozadím a kostýmovými alebo žartovnými doplnkami. Obidva spôsoby fotenia sú s obsluhou.

Viac

Foto

Prostredníctvom kvalifikovaných fotografov s bohatými skúsenosťami a s použitím profesionálnej fototechniky vám zvečníme vaše akcie, podujatia, slávnostné okamžiky i chvíle v kruhu svojich blízkych. Taktiež zabezpečíme kvalitné fotografie do reklamných a propagačných materiálov. Ponúkame aj špeciálne fotenie zo vzduchu a reklamné fotenie produktov/predmetov. Súčasťou služby je dodanie nafotených záberov na DVD alebo USB prípadne tlač vybraných fotografií v dohodnutom formáte.

Viac

Video

Pokiaľ ste priaznivcom videa a potrebujete zachytiť pohyb, akciu, hudobné, tanečné alebo spevácke vystúpenie príp. zhotoviť reportáž, prezentáciu, videopozvánku alebo krátky film zabezpečíme vám túto službu rovnako kvalitne ako ostatné služby. Video záznam vieme spracovať (strih, zvuk, titulky) a dodať v potrebnom videoformáte na vhodnom nosiči. Nie je problém zabezpečiť aj videoprojekciu prostredníctvom LCD alebo Plazma televízoru/ov alebo pomocou dataprojektoru na projekčné plátna rôznych rozmerov.

Viac