Služby +

Škola varenia

Predstavujeme Vám miesto kulinárskych zážitkov. Škola varenia je úplne pre každého! Pre začiatočníkov, aj pre ostrieľaných expertov, deti, teenagerov, rodičov, seniorov, obchodných partnerov, firmy. Kurzy v Škole Varenia môže vyskúšať každý, kto rád skúša nové chute a ich kombinácie, rôzne korenia, ale aj rokmi overené tradície. Naučíte sa pripravovať thajské, mexické, indické, francúzske, talianske jedlá. Kurzy sú okorenené množstvom zábavy, takže Vám zaručujeme nezabudnuteľné zážitky pod vedením profesionálnych šéfkuchárov. Vytvárame priestor aj pre jedinečnú degustáciu vín, zábavné ochutnávky naslepo, teambuildingové akcie, dámske/pánske jazdy a rôzne iné oslavy. Rýchlo! Zdravo! Lacno!

Čínska terapia

Pod vedením skúsenej terapeutky Wen Hui Dai Kúsovej a jej manžela môžete absolvovať pravú čínsku terapiu s použitím originálnych postupov a pomôcok. Medzi procedúry patrí: Čínska masáž Tui Na , Bankovanie, Gua Sha, Elektroakupunktúra, Moxovanie, Bylinkový kúpeľ chodidiel, Laserová terapia. Ďalšou procedúrou je masáž a vyhladzovanie tváre nefritovými kameňmi a pre záujemcov o pohybové aktivity sú k dispozícii kurzy čínskych zdravotných cvičení a Tai Chi.

Crepito

Na vaše eventy, firemky, svadby, oslavy a iné príležitosti ponúkame mobilnú palacinkáreň. Palacinky na francúzsky spôsob v sladkej aj slanej verzii, pripravované z klasického alebo pohánkového cesta. Rozmanitosť výberu chutí v chrumkavej palacinke zasýti a ulahodí malým i veľkým. Možnosť výberu z nášho menu alebo zostavenia menu podľa požiadavky klienta. Využitie celoročne, v interiéri aj exteriéri. Do ponuky je možné pridať aj verené víno na rôzne spôsoby a viacero druhov punčov. Mobilný stánok s uvedeným sortimentom môže byť skvelým doplnkom takmer akéhokoľvek eventu.

Liptovär

Pre vyznávačov "zlatého moku" - piva máme v ponuke návštevu miestneho pivovaru Liptovär, ktorý nadväzuje na tradíciu miestnych remeselných pivovarov na Liptove. Produkcia predstavuje len nepasterizované a nefiltrované pivo, ktoré nadchne svojou príjemnou horkosťou a vôňou. Súčasťou návštevy môže byť exkurzia do výrobných priestorov, ochutnávka pív, obed, večera alebo studené misy, prípadne posedenie pri živej ľudovej hudbe. Mobilný stánok s pivom alebo ochutnávky piva môžu byť aj súčasťou vášho eventu, firemky, teambuildingu či iného podujatia.

Event Bar Catering

Zažite s nami nezabudnuteľnú coktailovú atmosféru na vašom evente alebo párty. Príprava coktailov výlučne z čerstvých sezónnych surovín, ovocia, bylín a korenín, vlastnoručne vyrobených biosirupov a prémiových destilátov. Pojazdné bary s barmanmi, barovým inventárom a barovým sklom, exteriérové bary, škola miešania, kde sa hostia učia na mieste miešať známe koktaily za asistencie profi barmana, súkromná ochutnávka a prezentácia prémiových alkoholov - gin, vodka, rum, tequila, whisky, cognac, cigary. A hlavne - Barmanská šou.

Prehliadky farmy

Zažite s nami pravý farmársky zážitok ... prehliadka bio-farmy vám umožní stretnúť sa s jej "obyvateľmi" (kravy a ovce), navštíviť sýpku a nahliadnuť do prípravy krmív, pozorovať naživo dojenie mlieka, pozrieť si škôlku teliat, pohladkať ich. Dozviete sa množstvo zaujímavých informácií o živote na farme, o chove úžitkových zvierat, o výrobe a spracovaní mlieka a ochutnáte tie najčerstvejšie syry. Prehliadky sú dostupné denne, výklad je aj v anglickom jazyku. Pre viacčlenné skupiny zabezpečíme po dohode aj dopravu a sprievodný program.

Ubytovanie

Pokiaľ potrebujete zabezpečiť v regióne Liptov v súvislosti s vaším eventom (firemka, svadba, seminár, kongres a pod.) ubytovanie pre vašich klientov a partnerov sme vám k dispozícii. Ako lokálna agentúra máme kontakty a dobré vzťahy s mnohými miestnymi hotelmi, penziónmi, s ktorými zároveň aj spolupracujeme čím vám môžeme byť nápomocní a ušetríme vám čas a starosti s riešením tohto problému.

Catering

Dôležitou súčasťou úspešného eventu a možno aj základom spokojnosti je dobré jedlo a pitie. Práve preto sme zaradili do našej ponuky aj zabezpečenie týchto služieb prostredníctvom našich partnerov pôsobiacich či už v reštauračných službách alebo v hoteliérstve. Catering vám vieme pripraviť aj v interiéri aj v exteriéri. Súčasťou môžu byť aj ochutnávky piva, vína a ďalších produktov.

Funfoto

Veľkej obľube sa teší zábavné a spomienkové fotenie na svadbách, firemkách, oslavách, večierkoch alebo rôznych iných eventoch. V ponuke je Fotobúdka, ktorá vám umožní aj priamu tlač fotografií na pripojenej tlačiarni s možnosťou preposlania záberov na mail alebo facebook. Novinkou je iný typ fotenia (retro) s použitím fotoaparátu FUJI INSTAX, z ktorého vylezú priamo fotky veľkosti 11x8 cm hneď po odfotení. Tento druhý spôsob je cenovo dostupnejší, jednoduchší a flexibilnejší. Obidva spôsoby fotenia vieme doplniť tématickou fotostenou so zvoleným pozadím a kostýmovými alebo žartovnými doplnkami. Obidva spôsoby fotenia sú s obsluhou.

Foto

Prostredníctvom kvalifikovaných fotografov s bohatými skúsenosťami a s použitím profesionálnej fototechniky vám zvečníme vaše akcie, podujatia, slávnostné okamžiky i chvíle v kruhu svojich blízkych. Taktiež zabezpečíme kvalitné fotografie do reklamných a propagačných materiálov. Ponúkame aj špeciálne fotenie zo vzduchu a reklamné fotenie produktov/predmetov. Súčasťou služby je dodanie nafotených záberov na DVD alebo USB prípadne tlač vybraných fotografií v dohodnutom formáte.

Video

Pokiaľ ste priaznivcom videa a potrebujete zachytiť pohyb, akciu, hudobné, tanečné alebo spevácke vystúpenie príp. zhotoviť reportáž, prezentáciu, videopozvánku alebo krátky film zabezpečíme vám túto službu rovnako kvalitne ako ostatné služby. Video záznam vieme spracovať (strih, zvuk, titulky) a dodať v potrebnom videoformáte na vhodnom nosiči. Nie je problém zabezpečiť aj videoprojekciu prostredníctvom LCD alebo Plazma televízoru/ov alebo pomocou dataprojektoru na projekčné plátna rôznych rozmerov.

Doprava

V rámci doplnkových služieb vám vieme sprostredkovať dopravu osobnú alebo nákladnú. Na osobnú dopravu sú k dispozícii 9-miestne vozidlá (mikrobusy), autobusy (menšie, väčšie) prípadne osobné autá a náklad vám odvezieme na skriňových dodávkových autách do 3,5t. Doprava je zabezpečovaná výlučne aj so šoférmi.