Pódiová technika

Pódiá

K dispozícii sú profi pódiá zn. NIVTEC rôznych rozmerov zložené z modulov 2x1m s protišmykovým povrchom, schodíkmi príp. zábradlím. Predná strana zakrytá čiernou látkou alebo reklamnými bannermi, pódiá sú výškovo nastaviteľné. Ponúkame aj AL rampy a kompletné stage.

Viac

Ozvučenie

Zabezpečíme vám ozvučenie vašich podujatí, koncertov, vystúpení či celých programov. K dispozícii je bežná ozvučovacia aparatúra ako aj špičková - koncertná. Spolu so skúsenými zvukármi a technikmi nazvučíme rôzne druhy priestorov v interiéri a v exteriéri.

Viac

Osvetlenie

Čoraz častejšie sa objavujú požiadavky na osvetlenie scény, pozadia či samotných účinkujúcich. Dotvára to atmosféru a podujatie nadobúda iný rozmer. Pomocou klasických či LED svietidiel, závesných systémov, AL rámp a rôznych svetelných efektov vám technici pripravia svetlo na veľa spôsobov.

Viac

Projekcia

Prezentácie, prednášky, kongresy, semináre, svadby, výročia alebo tématické akcie si vyžadujú projekciu na veľké plochy von aj dnu. Rôzne typy projektorov, rôzne veľkosti plátna, kvalitná projekcia z rôznych uhlov alebo pri rôznych svetelných podmienkach.

Viac

Kongresová technika

Pri organizovaní kongresov a seminárov je potrebná kvalitná kongresová technika. Mikrofóny, vysielače, reproduktory, veľkoplošná projekcia, video záznam, fotodokumentácia - to všetko a ešte viac vám vieme zabezpečiť vrátane obslužného tech. personálu.

Viac