Atrakcie

Jednohlavý drak

Vhodný pre deti od 4–12 rokov. Vo vnútri draka je preliezačka so šmýkačkou a krátka prekážková dráha. Napájanie: 220 V, rozmery: 11×6×3 m

Dobrodružná zem

Vhodné pre deti od 3–10 rokov. Krátky tunel, niekoľko prekážok a malá rovná šmýkačka. Nosnosť max.: 180 kg Napájanie: 220 V, rozmery: 5,6×2×2 m

Zábavné centrum

Vhodné pre deti od 3–10 rokov. Skákanie, prekážky, stúpačka na zakrivenú šmýkačku. Nosnosť max.: 100 kg Napájanie: 220 V, rozmery: 3×3×2 m

Skákací hrad

Vhodné pre deti od 3–10 rokov. Bezpečné skákanie hlavne pre malé detičky. Nosnosť max.: 90 kg Napájanie: 220 V, rozmery: 5×5×2 m

Nafukovací pes

Vhodné pre deti od 3–10 rokov. Skákanie, prekážky, stúpačka na rovnú šmýkačku. Nosnosť max.: 100 kg Napájanie: 220 V, rozmery: 3×3×2 m

Trampolíny

Trampolíny s ochrannou sieťou, rôzne priemery: 1,8 m; 2,5 m; 3 m Nosnosť max.: 80 kg, 100 kg, 120 kg (podľa priemeru)

Šliapacie autíčka

Dva druhy: Buddy a Jeep. Výkyvná predná náprava, jazda dopredu, dozadu, brzda. Posúvateľné sedadlo. Vhodné pre deti od 3–10 rokov. Nosnosť max.: 40 kg

Skákacie topánky 7League Boot

Vynikajúca fitness aktivita pre deti i dospelých. Detský model: Thero (30-50 kg) Dospelácke modely: Raptor (50-70 kg), T-Rex (70-90 kg), S-Rex (90-120 kg) Atrakcia je vrátane inštruktorov a ochranného výstroja.

Strelecké disciplíny, zbrane

Lukostreľba, streľba z kuše, streľba zo vzduchovky, streľba z winchestrovky, streľba z brokovnice, airsoft, flobertka, streľba z praku, hod nožmi, hod sekerou. K dispozícii aj detská lukostreľba, detská kuša, detské pištole. Obsluha z inštruktormi.

Zorbing a aquazorbing

Zorbing je suchou verziou, pri ktorej sa zorbová guľa pohybuje po rovnom alebo šikmom trávnatom teréne a klienti môžu pomáhať dostať guľu späť na štart. Aquazorbing sa realizuje buď na voľnej vodnej ploche alebo v nafukovacom bazéne cca 6x10 m.

Aktivity na kolesách

Pre priaznivcov jazdy na 2-4 kolesách ponúkame: štvorkolky, buginy pre dospelých i deti, motorečky, segway, kolobežky. Na štvorkolky a buginy je nutná konzultácia ohľadom lokality a trate. Na ostatné veci väčšinou postačí voľné parkovisko, bočná cesta a pod.

Paintball

Kolektívna akčná aktivita vhodná hlavne na firemky alebo teambuilding. Rozvíja obratnosť, postreh, orientáciu v priestore a otestuje vašu fyzičku. Dá sa realizovať v blízkom areáli, ale je možné postaviť aj mobilnú verziu v dohodnutom priestore po predchádzajúcej konzultácii.

Nafukovací futbal

Zábavná a kolektívna atrakcia pre všetky typy podujatí. V ponuke sú dve verzie: tyčový futbal (obdoba stolného futbalu), hráči sú pripevnení ku tyčiam, alebo vodný futbal, bez tyčí, podkladová PVC plocha/plachta je poliata vodou. Okraje ihriska sú nafúknuté ako pri tyčovom futbale.

Surf simulátor

Je nafukovacia atrakcia s mechanickým simulátorom surfovacej dosky, vhodné pre deti i dospelých. Úlohou je udržať sa na pohybujúcej sa plošine čo najdlhšie. Podobnou atrakciou je RODEO, kde namiesto surfu je upevnená imitácia býka. Má to niekoľko obtiažností.

Sumo

Obľúbenou športovo-zábavnou aktivitou je sumo. Mäkké a bezpečné oblečenie je vhodné ako pre dospelých tak aj pre deti. Súťaží sa na žinenkách alebo na plachte, je to použiteľné teda aj v interiéri aj v exteriéri. Vhodné hlavne na firemky, teambuilding, MDD, ako voľnočasová aktivita.

Gladiátori

Zábavná aktivita pre všetky typy eventov a široké spektrum účastníkov. Súťažiaci sa zväčša pohybujú po lavičke a úlohou je narušiť rovnováhu súpera a dostať ho aspoň jednou nohou z lavičky pomocou tyče/palice obalenej na koncoch penovými obuškami. Atrakcia je použiteľná aj v inetréri aj v exteréri.

Aerotrim

Atrakcia zostrojená z viacerých kovových sústredených kruhov upevnených na základni. Osoba je bezpečne uchytená do prostredného kruhu a otočný mechanizmus umožňuje točiť osobou všetkými smermi. Atrakcia pripomína trenažér pre astronautov. Prevádzkované výlučne s inštruktormi.