Animačné programy

Facepainting

Maľovanie na tvár je neodmysliteľnou súčasťou každého podujatia. Ponúkame ho v kompletnom a profesionálnom prevedení do interiéru aj exteriéru. K dispozícii je až 6 paintérok, maľovanie voľné alebo podľa predlôh, od ruky, so šablónkami, na tvár, na telo.

Viac

Tvorivé dielne

Kreativita, rôzne techniky, rôzne materiály - to sú tvorivé dielne v našom podaní. Vieme kompletne zabezpečiť ineriérové aj exteriérove prevedenie, počet stanovíšť dohodou. Lektorky s dlhoročnou praxou ochotne naučia a poradia každému.

Viac

Výtvarný ateliér

Maľovanie na papier, textil, kožu, drevo či iné materiály sú príjemnou aktivitou pre všetky vekové kategórie. Môžete si vytvoriť vlastné umelecké diela, či zhotoviť originálny darček pre svojich blízkych. Skúšali ste niekedy kresliť netradičnými technikami? Ak nie, skúste to s nami.

Viac

Škola tanca

Tanec má blahodárne účinky na telo i myseľ. Je to spôsob ako vyjadriť svoje pocity, emócie, zbližuje ľudí a je spoločenskou aktivitou rovnako ako konverzácia, lebo je to reč tela. Naučte sa s nami rôzne štýly a rozpohybujte svoje telo. Vhodné pre všetky vekové kategórie a rôzne eventy.

Viac

Detské oslavy

Torta, sviečky, rôznofarebné balóny a ozdoby, šašo, veselá hudba a rozžiarené očká detí, to všetko je zárukou dobrej detskej oslavy. Darujte svojim ratolestiam a ich kamarátom takýto darček a vaše deti budú šťastné. Náš tím animátorov, široká ponuka párty sortimentu a kompletné obsahové i technické zabezpečenie je vám k dispozícii.

Viac

Maskoti

Pufi, Ňufi, Kroky a Kloky - to sú naši noví agentúrni maskoti, ktorých vám ponúkame aj s animátormi na vaše eventy. Na rozdávanie darčekov, fotenie, pózovanie alebo len tak pre potešenie a oživenie priestoru. Možnosť objednania výroby maskotov na zakázku.

Viac

Chodúliari

Chodúliari sa opäť vracajú na scénu. Kvalitné a prepracované kostýmy, ladné pohyby a nezvyklá veľkosť postáv zanechajú vo vás skutočný umelecký zážitok. V ponuke sú postavičky z krajiny „Z“, pani Muzička, Rifľová princezná a Rifľový princ. Je to úžasné, keď dospelí su malí a malí ešte menší. Vyskúšajte to!

Viac

Súťaže a hry

Aká by to bola zábava, bez zdolávania prekážok, súperenia, triafania, skákania, behania a pocitu vyhrať, zvíťaziť. V každom z nás je kúsok športovca. Pripravíme vám rôzne súťaže a hry pre deti i dospelých, von alebo dnu, kedykoľvek počas roka. Animátori alebo asistenti sú súčasťou aktivít, diplomy, medaile, poháre alebo odmeny po dohode.

Viac

Poníky a kone

Zajazdiť si na poníkovi alebo na ozajstnom koni je zážitok nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Cítiť sa aspoň na chvíľu ako kovboj, rytier alebo Zoro pomstiteľ je skvelý pocit. Vyskúšajte aj vy jazdu pod vedením skúsených chovateľov a inštruktorov. Možno, že práve po takejto skúsenosti objavíte v sebe skryté vlastnosti.

Viac

Bublinová šou

Všetci sa čudujú, ako to len robí ? Že sú také veľké, dlhé a nádherne farebné... Nemusíte sa na to len pozerať - môžete si to aj vyskúšať. Boli ste už v nejakej skutočnej bubline? Je to nielen úžasné, ale aj zábavné. Skvelá šou pre váš event. Nesmie však veľmi fúkať ...

Viac

Penová šou

Hurá, je tu pena! Kričia deti a bezhlavo sa vrhajú do valiacej sa bielej peny. Rodičia vyťahujú mobily a fotoaparáty a vznikajú neskutočné fotky. Aj dospelí chvíľu váhajú či to nevyskúšať. Deti sú ako na obláčiku na oblohe, ako anjeliky v nebi. Nemajú žiadne zábrany, tešia sa a prehrabujú rukami, nohami. Vyskúšajte!

Viac

Ohňová šou

Všade okolo je tma, z repráku hrá dynamická hudba a „ohnivý muž“ rozpaľuje prvé plamene. Žongľuje, točí, prehadzuje, švihá, prská oheň a nakoniec roztočí svojú ohnivú fontánu. Ohňová šou, ktorá vo vás rozprúdi krv a zároveň vzbudzuje rešpekt a obdiv. Ponúkame v rôznych prevedeniach a cenových hladinách.

Viac

Kúzelník/zabávač

Čáry, máry fuk - a je to. Aké jednoduché, ale treba to vedieť a dlho trénovať. Kúzelníci nevymreli a neustále nás bavia svojimi trikmi, kúzlami a mágiou. Musia ísť s dobou a tak vymýšľajú nové kúzla, rozširujú svoj repertoár, dokonca modelujú z balónov veci od výmyslu sveta. Stávajú sa z nich multifunkční umelci, takže by nemali chýbať na žiadnom podujatí či firemke.

Viac

MDD

Na oslavu Medzinárodného dňa detí je naša agentúra pre vás ideálnym partnerom. Disponujeme detskými atrakciami, animátormi, kostýmami, rekvizitami. Máme v ponuke množstvo súťaží, hier, aktivít pre menšie i väčšie deti. Pripravíme vám program, zabezpečíme technické zázemie nachystáme odmeny a darčeky. Jednoducho všetko, čo poriadna oslava sviatku všetkých detí potrebuje. A ešte pripravíme aj malé prekvapenie.

Viac

Deťúrkoviny

To je názov podujatia určeného deťom základných škôl a je to zmes všakovakých atrakcií, súťaží, hier, hudby, tanca, spevu a všetkého na čom sa dohodneme. Môže sa to konať na školskom dvore alebo v telocvični. Je to bez našich animátorov, takže túto funkciu preberajú učitelia, vychovávatelia a zamestnanci danej školy. Dobré, nie?

Viac

Šarkaniáda

Bež! Utekaj! Pusti ho vyššie! Takéto pokriky sa ozývajú na lúke alebo kopci, kde pobehuje množstvo detí a rodičov s rukami nad hlavou a o niekoľko metrov vyššie sa vznáša akési čudo. Dnešné šarkany majú rôzne tvary, farby, niektoré sú dokonca 3D. Dôležité je chytiť správny vietor a nezakopnúť. Spravíme vám extra šarkaniádu. Bude to super.

Viac

Halloween

Tradícia, zvyk, na ktorý sú stále kontroverzné názory. My však túto udalosť vnímame ako príležitosť zabaviť sa, stretnúť sa s priateľmi, pripraviť pre deti neopakovateľný a tak trochu strašidelný zážitok. Vyrezávanie tekvíc, strigy, čerti a rôzne mátohy, halloweenske súťaže, prehliadka kostýmov a masiek, a veľa iných čertovsky dobrých vecí - to všetko len umocňuje atmosféru podujatia, ktoré vám vieme zabezpečiť v plnom rozsahu. Bu, bu, bu!

Viac

Mikuláš, čert, anjel

Kto by nepoznal túto milú trojicu, ktorá každý rok na Mikuláša obšťastňuje deti po rôznych škôlkach, detských domovoch, ale aj hoteloch, penziónoch, firmách či obchodných centrách. Máme pre vás pripravených niekoľko Mikulášov, čertov aj anjelov samostatne, alebo s bohatým sprievodným programom na vytvorenie predvianočnej nálady, na potešenie všetkých srdiečok.

Viac

Tématické animácie

Tučniaci, Škatuliaci, Mimoni, Kniha džunglí, Snehulienka a 7 trpaslíkov, Psíček a mačička, Maťko a Kubko a veľa ďalších rozprávkových alebo filmových postáv a postavičiek môžu byť súčasťou tématického eventu, ktorý celý môže byť ladený do danej témy vrátane sprievodného programu, rekvizít, pomôcok, súťaží, hier, moderátora a možno aj údržbára:-)

Viac

Tématické párty

Ak máte v pláne pripraviť pre vašich klientov, partnerov, zamestnancov alebo hostí štýlový večer a preniesť sa na chvíľu do iných končín zemegule obráťte sa na nás. Pripravíme vám light alebo full verziu tématickej párty v slovenskom, českom alebo možno aj inom jazyku. Mexiko, Hawai, Divoký západ, Tirolské Alpy, Čína, alebo naše milé Slovensko na rôzne spôsoby: zemania, zbojníci, cigáni a i.

Viac

Živé pozvánky, promo

Najlepšia reklama je vraj osobné odporúčanie. Tak dovoľte našim promotérom, aby vašim potenciálnym zákazníkom odporučili návštevu vášho eventu, firmy, obchodného centra alebo zakúpili váš výrobok. Spravia to slušne, pútavo a určite aj veselo. Kostýmy, hudobné nástroje, športové náčinie, rôzne rekvizity a pomôcky budú použité podľa danej situácie a rozsah si dohodneme.

Viac

Retro kvíz

Vedomostný retro kvíz je obľúbeným programom na firemky, firemné večierky alebo iné príležitosti. Základná verzia obsahuje moderátora, 2 asistentky, živý hudobný doprovod, scénu, pomôcky a rekvizity, ozvučenie. Tento kvíz je orientovaný na obdobie 70.-80. rokov (socializmus), čomu sú prispôsobené súťažné otázky. Program môžeme obohatiť retrovýstavkou vecí z uvedeného obdobia. Ceny do súťaže viem zabezpečiť po dohode s klientom. Vedomostný kvíz sme schopní pripraviť na rôzne témy (stredovek, divoký západ, folklór, vesmír, exotika, a veľa ďalších) čomu prispôsobíme kostýmy, scénu ako aj samotné otázky. Dĺžka programu podľa dohody.

Viac

Miniturnaje a herné zóny

Na tejto fotografii su dospeláci a očividne sa bavia ako malé deti. To je účel a zmysel našich miniturnajov a herných zón. Odpútať sa od všedných starostí a vrátiť sa do detských čias. Tieto aktivitky môžu byť použité jednotlivo, vhodné pre deti i dospelých, máme ich v ponuke viacero a dokážeme z nich vytvoriť HERNÉ ZÓNY.

Viac

Športové turnaje a zápasy

Pre amatérov, alebo rekreačných športovcov veľmi radi pripravíme rôzne formy turnajov a zápasov (futbal, hokej, florbal, basketbal, volejbal, badminton, tenis, softtenis, stolny tenis, sumo a ďalšie. Zabezpečíme hraciu plochu, rozlišovacie dresy, rozhodcu, ceny a trofeje, komentátora, zdravotnú službu a možno aj roztlieskávačky.

Viac