Umelci a účinkujúci

DJ

Disc jockey alias deejay je nenahraditeľná osoba na každej poriadnej párty. Nájdete ich na svadbách, plesoch, firemných večierkoch, rodinných oslavách, žúrkach, promoakciách, karnevaloch či stužkových. Máme v ponuke DJ rôznych kvalít, štýlov aj cenových úrovní. Produkciu je možné prispôsobiť danej akcii, téme, rozsah podľa dohody. Technické vybavenie je možné doplniť rôznymi efektami: disco guľa, stroboskop, laserové efekty, svetlá, dymostroj, bublinkovač, zvukové efekty a i.

Viac

Moderátori

Moderátor/moderátorka je dôležitou postavou v rámci akéhokoľvek eventu. Sprevádza celým programom, vyplňa pauzy v programe, uvádza umelcov a účinkujúcich, vytvára a udržiava náladu a zábavu. Ponúkame moderátorov a moderátorky rôznych úrovní a kvalít. Niektorí sú moderátori-zabávači, niektorí aj zahrajú či zaspievajú.

Viac

Speváci, speváčky

Ponúkame širokú paletu spevákov a speváčok od populárnych osobností po menej známe talenty, pre rôzne vekové kategórie, na rôzne podujatia. Robo Opatovský, Peter Cmorik, Robo Papp, Bystrík, Beata Dubasová, Mária Čírová, Zdenka Predná, Zuzana Smatanová, Juraj Zaujec, Laci Strike, Pavol Hammel, Jadranka, Anka Repková, Kristínka Debnárová a ďalší.

Viac

Kapely

V našej ponuke nájdete aj kapely a hudobné zoskupenia rôznych štýlov, žánrov, s rôznym počtom hudobníkov a rôznym obsadením nástrojov. Od 2-členných skupín až po 8 členné formácie. Kapely zábavové, kapely koncertné, kapely revivalové. Všetky kapely využívajú vlastné ozvučenie no vieme zabezpečiť aj ozvučenie profesionálne vrátane ďalšej techniky.

Viac

Tanečné vystúpenia

K hudbe neodmysliteľne patrí aj tanec. Tanečné vystúpenia určite spestria a oživia akýkoľvek event. V ponuke máme tanečné skupiny a formácie od 2 tanečníc a viac, mnohé tance môžu byť doplnené o školu tanca. Kostýmy sú samozrejmosťou a vyberať si môžete napr.: hawai, kankán, afro samba, dobový kabaret, španielske flamenco, grécke Afrodity, country, latino a mnohé iné.

Viac

Show programy

Pokiaľ hľadáte na vašu akciu, ples či párty zaujímavý a nevšedný program možno vás zaujme naša ponuka programov ako: ohňová show, elektro show, UV show, fakírska show, žonglérska show, pyro show, mystik show, hadia žena, grafické žonglovanie. Ďalším typom programov na spestrenie rôznych eventov sú: sokoliari, šermiari, akrobatické vystúpenia, kaukliari a pod.

Viac

Kúzelníci

Pre deti i pre dospelých máme v ponuke kúzelníkov, ktorí kráčajú s dobou a ich vystúpenia sú čoraz pestrejšie a modernejšie. Sú plné, humoru, zábavy a sú interaktívne. Okrem klasických trikov a kúziel ponúkajú tiež bruchovraveckú show, modelovanie z balónov, efekty, mikromágiu a i. Prispôsobia svoj program každému typu publika.

Viac

Zabávači

Ľudia sa chcú baviť, zasmiať sa, oddýchnuť a zabudnúť na všedné starosti. To je úlohou zabávačov, ktorí rozosmejú nejednu tvár či už svojím sólo výstupom, alebo hranou scénkou, alebo ako súčasť iného programu. Môžu to byť zároveň aj moderátori alebo herci ochotníckych divadiel, ľudoví rozprávači alebo imitátori.

Viac