Stany a príslušenstvo

Veľkokapacitné stany

Pre outdoorové eventy máme v ponuke veľkokapacitné profi stany, tvorené z modulov 10x5m, čím je možné vytvoriť veľké stany rôznych dĺžok. Konštrukcia je z AL nosníkov, strecha ako aj bočné plachty sú z nepremokavého PVC, stan môže byť rôzne otvorený alebo aj celkom uzavretý. Kotvenie treba konzultovať.

Viac

Štýlové stany

Na rodinné oslavy, svadby alebo VIP zóny poskytujeme stany typu PAGODA v bielej farbe. Sú v rozmeroch 3x3 alebo 5x5 m. Konštrukcia je hliníková, opláštenie je z nepremokavého PVC, stan sa dá kompletne uzavrieť, úplne či čiastočne otvoriť. Bočné steny môžu mať aj okná. Kotvenie treba konzultovať.

Viac

Rozťahovacie stany

Sú často využívané pre svoju rýchlu montáž a demontáž, ktorú umožňuje harmoniková konštrukcia. Tá býva buď oceľová alebo hliníková. Opláštenie je nepremokavé, možnosť doplniť bočnými plachtami. K dispozícii máme stánky o rozmeroch 3x3 a 6x3 m. Iné rozmery len na objednávku. Kotvenie treba konzultovať.

Viac

Trubkové stánky

Veľkej obľube sa tešia tzv. trubkové stánky pre ich všestranné použitie, nízku hmotnosť, malé rozmery a ľahkú monáž. Trubky, z ktorých je konštrukcia sú oceľové s povrchovou úpravou, plachta je nepremokavá, v rôznych farbách. Stanky majú tri bočné steny, ktoré sa dajú podľa potreby odzipsovať a vyrolovať. K dispozícii máme stánky v rozmeroch 2x2 a 3x2 m.

Viac