Stany a príslušenstvo

Veľkokapacitné stany

Pre outdoorové eventy máme v ponuke veľkokapacitné profi stany, tvorené z modulov 10x5m, čím je možné vytvoriť veľké stany rôznych dĺžok. Konštrukcia je z AL nosníkov, strecha ako aj bočné plachty sú z nepremokavého PVC, stan môže byť rôzne otvorený alebo aj celkom uzavretý. Kotvenie treba konzultovať.

Štýlové stany

Na rodinné oslavy, svadby alebo VIP zóny poskytujeme stany typu PAGODA v bielej farbe. Sú v rozmeroch 3x3 alebo 5x5 m. Konštrukcia je hliníková, opláštenie je z nepremokavého PVC, stan sa dá kompletne uzavrieť, úplne či čiastočne otvoriť. Bočné steny môžu mať aj okná. Kotvenie treba konzultovať.

Rozťahovacie stany

Sú často využívané pre svoju rýchlu montáž a demontáž, ktorú umožňuje harmoniková konštrukcia. Tá býva buď oceľová alebo hliníková. Opláštenie je nepremokavé, možnosť doplniť bočnými plachtami. K dispozícii máme stánky o rozmeroch 3x3 a 6x3 m. Iné rozmery len na objednávku. Kotvenie treba konzultovať.

Trubkové stánky

Veľkej obľube sa tešia tzv. trubkové stánky pre ich všestranné použitie, nízku hmotnosť, malé rozmery a ľahkú monáž. Trubky, z ktorých je konštrukcia sú oceľové s povrchovou úpravou, plachta je nepremokavá, v rôznych farbách. Stanky majú tri bočné steny, ktoré sa dajú podľa potreby odzipsovať a vyrolovať. K dispozícii máme stánky v rozmeroch 2x2 a 3x2 m.

Pivné sety

Ideálne riešenie sedenia a stolovania pre nenáročné eventy, pre väčšie počty osôb. Stoly a lavice majú skladacie nohy, čo umožňuje rýchlu montáž a demontáž, praktické uskladnenie a prepravu. Dlžka stolov ako aj lavíc sa pohybuje od 2 - 2,20 m. Za jeden pivný set je možné usadiť až 10 osôb.

Inventár

Do všetkých typov stanov ako aj na rôzne príležitosti ponúkame ďalší inventár ako sú: stoličky, stan by stolíky, cateringové stoly plastové obdĺžnikové alebo okrúhle, v rámci cateringu gastro inventár, návleky nastolíky, na stoličky, mašle, obrusy a pod.

Podlahy

Do stanov väčších rozmerov sú k dispozícii rôzne typy podláh (OSB dosky neupravené, podlahové dielce so smrekových dosiek) a tiež rôzne typy kobercov jednofarebných, skôr tmavých. Na podlahu je možné postaviť aj menšie pódium. Dôležitá je rovnosť podkladu, jeho pevnosť ako aj minimálny sklon terénu.

Doplnky

Pre patričný komfort alebo spríjemnenie atmosféry v rôznych teplotných alebo svetelných podmienkach sú k dispozícii rôzne vykurovacie zariadenia (plynové hríby, teplovzdušné agregáty rôzneho výkonu), rôzne typy osvetlenia (neónové, halogénové) a tiež jednoduchá výzdoba pomocou balónov, girlánd a iné.