Netradičné hry

WeyKick On Ice 8500

Hra je určená pre 2–4 hráčov, hracia plocha je 46×71 cm. Hra obsahuje 2 páry hokejistov, 4 puky.

Viac

WeyKick Futbal 7500

Hra je určená pre 2–4 hráčov, hracia plocha 46×71 cm. Hra obsahuje 4 hráčov a 2 loptičky.

Viac

Detský mini futbal

Tento netradičný detský stolný futbal je vyrobený z kvalitného dreva a je vhodný pre hráčov od 3 rokov. Stolný futbal môžu hrať 2–4 hráči. Tento detský stolný futbal býva využívaný aj v ergoterapii.

Viac

Detský minifutbal Janosch 7200

Tento detský minifutbal je obľúbený hlavne u detí, lebo obsahuje figurky zvierat. Hra je určená pre 2 hráčov, hracia plocha 50x31 cm. Obsahuje 4 figurky a 3 loptičky.

Viac

Kubbolino

Cieľom tejto hry je zhodiť čo najviac súperovych figúriek pomocou loptičky a klapkovej odpaľovacej lavičky bez zvalenia čiernej figúrky v strede. Hra je určená pre 2 a viac hráčov.

Viac

Barik

Cieľom tejto hry je pomocou paličiek prehodiť cez stredovú bránku všetky svoje sudy na opačnú polovicu skôr ako protihráč. Samozrejme, že o to isté sa snaží aj súper. Hra je vhodná pre 2 alebo 4 hráčov.

Viac

Minibludisko

Hra zameraná na jemnú motoriku a súhru pravej a ľavej ruky. Vyžaduje si veľkú trpezlivosť a cit. Úlohou hráča je presunúť kovovú guličku cez trať plnú nástrah jemným naklápaním hracej plochy.

Viac

Holandský biliard

Holandský biliard je chytľavá drevená hra, pri ktorej hrá vždy jeden hráč. Princípom hry je získať čo najviac bodov pomocou pukov, ktorými sa hráč triafa do 4 otvorov. Tie sú rôzne obodované. Hráč sa snaží prekonať svoj rekord ale i rekordy súperov.

Viac

Maxi mikado

Jednoduchá, ale pritom zábavná hra pre veľkých aj malých. Je to zväčšená kópia klasického stolného mikáda. Využitie nájde aj na firemných podujatiach ako teambuildingová aktivita.

Viac

Maxi domino

S malým dominom sa dá hrať ale dajú sa s neho robiť aj padajúce obrazce pokiaľ máte dostatočný počet dielikov. S touto maxi verziou by to bolo ťažšie, ale rovnako si užijete dobrú zábavu. Len si to vyžaduje fyzický pohyb a tým pádom z toho máte aj pohybovú záležitosť.

Viac

Drevené kolky

Obdoba bowlingu. Rozdiely určite vidíte na prvý pohľad, no aj táto verzia si vyžaduje sústredenosť a hlavne dobrú trefu. Výhodou je, že nepotrebujete profesionálnu dráhu ani obuv a gule sú oveľa menšie a ľahšie takže pre deti ako stvorené.

Viac

Ring Toss Original

Kríž, na ktorý sa hádžu kruhy je vyrobený z kaučukového dreva a kruhy sú kombináciou dreva a lana. Cieľom hry je získať čo najviac bodov.

Viac

Spin Ladder

Hra Spin Ladder je vyrobená z kvalitného kaučukového dreva, ktoré je ošetrené lakom. Cieľom hry je hodiť gule spojené povrázkom na rebrík tak, aby sa okolo neho ovinuli a zostali visieť.

Viac

Číselný kubb

Číselný kubb je obdoba klasického kubbu. Hra je nenáročná na podmienky, hrať môžu aj jednotlivci aj tímy a počítajú sa body podľa zrazených kolíkov. Hra pochádza zo Švédska kde sa vyskytuje pod názvom Molkky.

Viac

Kriket

Kriket je kolektívna pálkovaco-loptičková hra, ktorá si vyžaduje pomerne rovnú trávnatú plochu. Hrajú proti sebe dve družstvá, podľa pravidiel o 11 hráčoch. Hovorí sa, že je to najpopulárnejšia hra na svete, takže to treba skúsiť, či sa pridáte do tejto veľkej rodiny.

Viac

Kubb

Kubb je outdoorová hra pre rodiny s deťmi, pre rekreačných hráčov ale nájde svoje využitie aj na firemných akciách či letných detských táboroch. Môže to byť aj skvelý darček k narodeninám alebo meninám. Je vyrobená z dreva a nevyžaduje žiadne zvláštne podmienky.

Viac